Home Bachelor of Science (english medium)

ВСТУПАЙ НА ФТФ!

Що таке "Медична фізика"?

Медична фізика – це наука про те, як фізика може допомогти людині у попередженні та лікуванні різноманітних захворювань, а також про те, які процеси лежать в основі цих захворювань на різних рівнях організації людського організму

Медичний фізик – це унікальний за ступенем ерудованості спеціаліст, озброєний фундаментальними знаннями з фізики, математики, електроніки, програмування, хімії, біології, медицини.

Інформація для абітурієнтів (pdf)

Під час навчання  студенти отримують унікальну міждисциплінарну підготовку, що поєднує фундаментальні знання з загальної та теоретичної фізики, вищої математики та програмування, анатомії і фізіології, біохімії та біофізики, молекулярної біології і генетики, опановують сучасні фізичні методи медико-біологічних досліджень та ознайомлюються з основами низки спеціальних дисциплін, котрі дозволяють успішно займатися фундаментальними та прикладними проблемами медичної фізики.

    Термін  навчання на бюджетній та контрактній основі студентів фізико-технічного факультету за спеціальністю «медична фізика» – 5.5 років. Після 4-х років навчання студенти отримують диплом бакалавра з «прикладної фізики», а по закінченню терміну навчання - магістра за спеціальністю "прикладна фізика та наноматеріали".

"Медицинская физика– наука XXI века" - (детальніше про спеціальність "Медична фізика")

Фізико-технічний факультет Харківського національного університету імени В.Н.Каразіна першим в Україні почав випуск спеціалістів за спеціальністю «медична фізика», яка розвивається у світі стрімкими темпами.  Підготовкою медичних фізиків займаються відомі  університети в Сіднеї і Торонто, Лондоні і Катовіце, Гарварді і Абердині, Анн-Арборі і Шеффілді… Підготовка спеціалістів, які інтегрують глибокі фізико-математичні, біологічні та медичні знання, проводиться тільки у визнаних університетах, здатних забезпечити необхідну широку міждисциплінарну базу для навчання студентів. Учбовий процес за спеціальністю «медична фізика» забезпечується фізико-технічним, біологічним та хімічним факультетами із залученням провідних спеціалістів базових науково-дослідних інститутів.

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image